NASZA OFERTA

Klub bilardowy "Green Club" to ponad 500 m2 powierzchni przeznaczonej dla naszych gości.

Na miłośników bilarda czeka 19 stołów bilardowych (9ft) marki Tournament Champion, Dynamic i Rasson. Ponadto pełno wymiarowy (12ft) stół snookerowy firmy Shender. Regularnie wymieniamy sukno oraz bandy, dbamy o stan ogólnodostępnych kijów i oferujemy Państwu grę bilami światowej firmy Aramith, co sprawia, że oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości.
W klubie organizujemy liczne turnieje bilardowe dla amatorów oraz profesjonalistów.

Cykliczny, poniedziałkowy turniej półprofesjonalny ściąga rzeszę graczy z całego trójmiasta i okolic.
Nasz klub posiada również drużyny, które reprezentują Green Club oraz Gdańsk w ogólnopolskich ligach bilardowych.

To wszystko wpływa na niesamowity, sportowy klimat panujący w naszym klubie.
Transmitujemy najważniejsze wydarzenia sportowe, które dzięki dwóm projektorom wysokiej jakości oraz ekranom 50 calowym mogą Państwo oglądać z każdego miejsca w klubie. Mecze reprezentacji Polski, Liga Mistrzów, Liga angielska/hiszpańska/włoska lub zmagania gdańskiej Lechii przyciągają do klubu mnóstwo kibiców.
Wszystko to na wygodnych lożach w sportowej atmosferze kibicowania.​
Dla gości szukających innych rozrywek nasz klub wyposażony jest w automaty do gry w darty, piłkarzyki, oldschoolowe flippery oraz szeroką ofertę gier planszowych.
Oferujemy również 8 tarcz do lotek sizalowych!!
Specjalizujemy się w organizowaniu imprez: firmowych, urodzinowych, integracyjnych, luźnych posiadówek jak i rodzinnych uroczystości.
Bogato wyposażony bar w alkohole różnego gatunku z całego świata, wraz z wiedzą barmanów tworzą fantastyczną bazę do szukania ulubionego koktajlu lub moctailu, na chłodne jak i ciepłe dni.
Wykwalifikowana kadra szkoleniowo trenerska oferuje zajęcia indywidualne jak i grupowe w zakresie nauki w bilarda na poziomie amatorskim oraz profesjonalnym. Trenerzy w prosty sposób wprowadzą słuchaczy w tajniki tego sportu. Dla chętnych istnieje również możliwość nauki gry w snookera.


WBIJAJ DO GREEN CLUB !!
ZAPRASZAMY